Знижка на набір столових приборів з 30 предметів Villeroy & Boch
до покупки
+38 073 888 9955
ua / ru

Історія бренду Villeroy&boch

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
Новини
  • 32
  • 4

Світовий лідер у виробництві кераміки протягом більше 270 років

Villeroy & Boch краще будь-якого іншого бренду столового посуду за 270 років удосконалив кераміку, зробивши високоякісний столовий посуд. Спочатку він випускався тільки для аристократії, а сьогодні використовується широким колом населення. Чудова і практична продукція збагатила багато поколінь високою якістю життя.

Багата історія

У світі не так багато компаній, які здатні озирнутися назад на чітко окреслену 270 річну історію. Все почалося в 1748 році з маленької керамічної фабрики, яка нині є глобальним світовим центром з виробництва столового посуду.

Бренд Villeroy & Boch сформувався поступово, шляхом злиття двох компаній, одна з яких належала родині Boch, інша сім’ї Villeroy. Обидві сім’ї займалися виробництвом посуду, коли вирішили об’єднатися в єдине підприємство. Але першість належить компанії Boch, заснованої в 1748 році Франсуа Бохом.

Зберігаючи свою популярність і сьогодні, Ви, можливо, також помітили продукцію Villeroy & Boch в деяких ваших улюблених телешоу і фільмах, таких як «Картковий будиночок», «Американська історія жахів», «Одинадцять друзів Оушена» і в багатьох інших.

Підписатися на акції та знижки

Хочете бути в курсі наших новин і акцій?

Ми пишемо тільки по справі! Підпишіться і будьте в курсі спеціальних пропозицій

Топ новина

Світовий лідер у виробництві кераміки протягом більше 270 років Villeroy & Boch краще будь-якого іншого бренду столового посуду за 270 років удосконалив кераміку, зробивши високоякісний столовий посуд. Спочатку він випускався